Opiekunki do dzieci praca w Anglii

Opis stanowiska: Stanowisko: opiekunki do dzieci, osob starszych, gosposie w Anglii. Super oferta dla os鏏 chc帷ych uczy si j瞛yka obcego na miejscu. Wymagania: Podstawowa znajomo嗆 j. angielskiego do鈍iadczenia w opiece nad dzie熤i, ewentualnie w prowadzeniu domu. Mile widziane prawo jazdy. Oferujemy: kurs j瞛ykowy, wy篡wienie, zakwaterowanie, wynagrodzenie aupair - 400-1000 funt闚/ mies. ( w przeliczeniu na PLN : 1500-6000 z na mies.) w zale積o軼i od kraju i godzin pracy Staranny i indywidualny dob鏎 ofert. Dla ka盥ej osoby staramy dobra si najbardziej pasuj帷 rodzin. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach a postaramy si je spe軟i Oferujemy 24 h serwis dla naszych podopiecznych , opiek rezydenta zagranicznego ,do 3 razy zmian rodziny na miejscu. W naszych biurach zatrudnione s osoby po pobytach zagranicznych, kt鏎e mog opowiedzie o w豉snych do鈍iadczeniach. Oddzwaniamy do os鏏 zainteresowanych, podaj nam sw鎩 numer mailem koncepcja@onet.pl lub sms 0502 344 113 a zadzwonimy do Ciebie. Forma kontaktu: Agencja Pracy Koncepcja Wroc豉w ul Podwale 62 pok. 01 Tel. 071 3438073 www.koncepcja.eu www.work-eu.eu
Kategoria: Og這szenia Praca - Zagraniczna
Data: 02.11.2007
Wi璚ej informacji na temat Opiekunki do dzieci praca w Anglii>>

Ogloszenia z prac, Oferty pracy za granic, Og這szenia Motoryzacyjne, og這szenia nieruchomo軼i, og這szenia towarzyskie

nieruchomo軼i sprzeda, wynajm mieszkanie, wynajem mieszkania, mieszka, Praca Dam Prac, zagraniczna, towarzyskie

>> Powr鏒 do spisu <<