Opiekunki os鏏 starszych praca w Angli

Opis stanowiska: Opiekunka osoby starszej lub osoba prowadz帷a dom rodzinny w Anglii. Super oferta dla kobiet w wieku od 25 do 65 lat Inne zawody dla os鏏 znaj帷ych j瞛yk obcy Wymagania: Podstawowa znajomo嗆 j瞛yka angielskiego, do鈍iadczenia w opiece nad osobami starszymi, ewentualnie w prowadzeniu domu, dobry stan zdrowia, mile widziane prawo jazdy. Oferujemy: wy篡wienie, zakwaterowanie, wynagrodzenie 1800 – 6000 zl/mies. w zale積o軼i od godzin pracy, ewentualnie kurs j瞛ykowy. Staranny i indywidualny dob鏎 ofert. Dla ka盥ej osoby staramy dobra si najbardziej pasuj帷 rodzin. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach a postaramy si je spe軟i! Oferujemy 24 h serwis dla naszych podopiecznych , opiek rezydenta zagranicznego ,do 3 razy zmian rodziny na miejscu. Posiadamy Certyfikat MGiP 1926/1b W naszych biurach zatrudnione s osoby po pobytach zagranicznych, kt鏎e mog opowiedzie o w豉snych do鈍iadczeniach. Oddzwaniamy do os鏏 zainteresowanych, podaj nam sw鎩 numer mailem koncepcja@onet.pl lub sms 0502 344 113 a zadzwonimy do Ciebie. Forma kontaktu: Koncepcja Wroc豉w ul Podwale 62 pok. 01 Tel. 071 3438073 www.koncepcja.eu www.work-eu.eu
Kategoria: Og這szenia Praca - Zagraniczna
Data: 02.11.2007
Wi璚ej informacji na temat Opiekunki os鏏 starszych praca w Angli>>

Ogloszenia z prac, Oferty pracy za granic, Og這szenia Motoryzacyjne, og這szenia nieruchomo軼i, og這szenia towarzyskie

nieruchomo軼i sprzeda, wynajm mieszkanie, wynajem mieszkania, mieszka, Praca Dam Prac, zagraniczna, towarzyskie

>> Powr鏒 do spisu <<